Sportif, Güçlü ve Modern

VIDEOYU İZLE

İç Tasarım

Detaylara önem verin.

KONA’yı rakiplerinden ayıran en önemli nokta, detaylarına verilen önemdir. KONA’nın içerisine girdiğiniz zaman; yüksek kaliteli malzemeler, farklı renk seçenekleri ve sürücüye odaklanmış konsol ile karşılaşacaksınız. Kontrast dikişlerini ve konsol üzerinde yer alan kaplamaları kırmızı ya da limon yeşili renkleri ile bezeyip kendi aracınızı yaratabilirsiniz.


Daha dinamik.

Harekete geçirici tasarıma sahip olan iç mekan, kırmızı renk paketi ile daha dinamik ve ateşli bir hale gelir.

Hyundai Kona

Hyundai Kona

Denge ve uyumu iç mekanda yakalayın.

Hareketli ve karakteristik bir dış tasarıma sahip olan KONA, limon yeşili paketi ile daha dengeli ve uyumlu bir kabine sahip olur.


Klasikten vazgeçemeyenler için.

Klasik tonlardan vazgeçmek istemeyenler için hazırlanan gri renk paketi, kapı kollarından klima ızgaralarına kadar çok sayıda alanda sunduğu ufak dokunuşlar ile oldukça zarif.

Hyundai Kona

Hyundai Kona

Renkli detaylar ile takibi çok kolay.

Güneşli havalarda bile kolayca görülebilecek şekilde tasarlanmış gösterge paneli, tüm bilgileri rahatça takip etmenizi sağlar. 4.2” büyüklüğe sahip LCD ekran ile araç dışı sıcaklığı ve yakıt tüketimi gibi değerleri görebilirsiniz. Kadran ve dijital gösterge bilgi ekranında kullanılan kırmızı, mavi ve beyaz renkler ise siyah zemin üzerinde hem kolay seçilir hem de gözünüzü yormaz.


Dijital ekranı ile kolay kontrol edilen klima.

Araç içi sıcaklığı ayarlamanıza yardımcı olacak olan otomatik klima, kolay kullanımı ve sessiz çalışması ile öne çıkar.

Hyundai Kona

Hyundai Kona

Yolunuzu asla kaybetmeyeceksiniz.

Hyundai KONA’nın 7” büyüklüğe sahip bilgi ve eğlence ekranı, konsoldan yukarıya doğru yükselir. Konsoldan bağımsız görüntüsü ile hemen fark edilen ekran, sürücü odaklı yapısı ile kolayca kullanılabilir. Apple CarPlay* ve Android Auto** ile akıllı telefonunuzun özelliklerini dokunmatik ekrana aktarabilirsiniz.

* Apple CarPlay, Apple Inc.’ın ürünüdür.

** Android Auto, Google Inc.'ın ürünüdür.