Heyecanı Yeniden Keşfet

VIDEOYU İZLE

Heyecanı yeniden keşfet.

Her gün sizi bekleyen sorumluluklar, tutulması gereken sözler, gidilmesi gereken seyahatler varsa, tüm bunlar için çıkacağınız yolculuklar da var. İşte bu yüzden Yeni Hyundai i20’yi verimli motor seçenekleri, sınıfının en iyi güvenlik ve bağlantı donanımları gibi akıllı teknolojilerle donattık. Çıktığınız her yolculuğun keyfine varmanız için teknolojiyi kullandık.


Yeni Hyundai i20

Zarif, çarpıcı ve sportif.

Rakiplerinden ayrılarak öne çıkan Yeni Hyundai i20, iç tasarımındaki detaylarla olduğu kadar dış tasarım çizgisiyle de dikkatleri üzerinde topluyor.

Yeni Hyundai i20

Güvenliği yeniden tanımlamaya geldi.

Yeni Hyundai i20, yolları herkes için daha güvenli hale getiren yeni güvenlik donanımları sunuyor.

Yeni Hyundai i20

Ona bağlanmanız çok kolay olacak.

Sınıfının en iyi dijital kokpitine ve bağlantı özelliklerine sahip olan Yeni Hyundai i20’nin akıllı teknolojileriyle konforlu seyahat edin; kablosuz olarak bağlanın ve yoldayken otomobilinizi sesinizle kontrol edin.


Nereden bakarsan bak, benzersiz.

İlk izlenim önemlidir. En başarılı modellerimizden birini işte tam da bu yüzden tamamen yeni, göz alıcı bir tasarımla güncelledik. Yepyeni i20 Avrupa’da “Duygusal Sportiflik” tasarım dilimizi yansıtan ilk otomobil. Peki sonuç? Modern ve dinamik siluetiyle yollarda öne çıkan, sürüşü kadar görüntüsüyle de güzel bir otomobil. Bu büyük ölçüde yeni tasarım kimliğimiz olan “Duygusal Sportiflik” sayesinde gerçekleşen bir devrim.

Yeni Hyundai i20

Yeni Hyundai i20

Duygusal Sportiflik

Bu büyük ölçüde yeni tasarım kimliğimiz olan “Duygusal Sportiflik” sayesinde gerçekleşen bir devrim.

- Raf van Nuffel | Hyundai Motor Avrupa Ürün Pazarlama ve Fiyatlandırma Müdürü


Burada her şey elinizin altında.

Yola odaklanmanız gereken anlarda kablolarla uğraşmak zorunda kalmayın. Kablosuz bağlantı sayesinde telefonunuzun sunduğu imkânlardan maksimum seviyede yararlanın.

Yeni Hyundai i20

Yeni Hyundai i20

Sınıfının en kapsamlı güvenlik paketleri.

Yeni Hyundai i20 sınıfının en kapsamlı güvenlik teknolojileriyle geliyor.


Yeni nesil motor, yollarda yeni bir heyecan.

Güç ve verimlilik, Yeni Hyundai i20’nin 48 voltluk hafif hibrit teknolojiye sahip yepyeni motoruyla karşınızda.

Yeni Hyundai i20

5 Yıl Sınırsız Mesafe Garantisi

Tüm Hyundai’ler gibi, yeni i20 de en yüksek kalite standartlarında üretilir. Biz de, arabanız için endişelenmeden yolculukların keyfini çıkarabilmeniz için bu kaliteyi beş yıllık sınırsız mesafe garantisiyle birlikte sunuyoruz. Otomobil sektöründeki en iyi garantilerden birinin sunduğu iç huzurun ve mutluluğun tadını çıkarın.

Yeni Hyundai i20