Gelecek İçin Daha Fazla Bekleme.

VIDEOYU İZLE

Kona EV

ŞİMDİ 786.300 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ

Gelecek için daha fazla bekleme.

Geleceği yaşamaya bugünden başlamak istiyorsan, fırsatını bulduğunda ona doğru bir adım atmalısın. Yeni KONA Elektrik, sana bu fırsatı sunmak için doğdu. 484 km’lik sürüş menzili, elektronik vites paneli, 10,25” dokunmatik bilgi eğlence sistemi, KRELL Premium ses sistemi ve daha birçok son teknoloji özelliğiyle, seni bugünün ötesine taşımaya geldi.


Yeni KONA Elektrik’i keşfedin.

Hyundai olarak misyonumuzun temelini, bizi hep daha ileriye taşıyan ve daha iyi görünen otomobiller yaratarak insanlık için ilerleme kaydetmek oluşturuyor. Tıpkı nefes kesici yeni tasarımıyla geleceği bugüne taşıyan Yeni KONA Elektrik gibi. Onunla tanışma vaktiniz geldi.


Hyundai Kona Elektrikli

Sportif sürüş dinamikleri ve etkileyici sürüş menzili.

Elektrikli sürüşün sıra dışılığını keşfetmeye hazır mısınız? Yeni KONA Elektrik ile heyecan verici hızlanmanın ve tek şarjla 484 km'ye varan sürüş menzilinin keyfini çıkarın.

Hyundai Kona Elektrikli

Gelecek kadar heyecan verici yeni tasarım.

Yeni KONA Elektrik, akıcı formu, yeni LED farları ve güçlü Hyundai SUV genlerini öne çıkaran sportif detaylarıyla dikkatleri daima üzerine çekmeyi başarıyor.

Hyundai Kona Elektrikli

Sürüşlerinizi kolaylaştıran teknoloji.

10,25 inç tamamen dijital gösterge paneli ve 10,25 inç dokunmatik ekran, kokpite teknolojik bir görünüm katarken, size de maksimum görüş ve kontrol sağlıyor.


Elektrikli otomobil nedir?

Yeni KONA Elektrik gibi tamamen elektrikli otomobiller fosil yakıt kullanmaz ve bu sayede emisyonsuz sürüş sağlar. Debriyaj veya vites dişlileri olmadığı için bakım maliyeti azalır ve 395 Nm tork sayesinde seri hızlanma sağlar. Bu akıcı ve seri hızlanma, dinamizmiyle heyecan verici bir sürüş sağlar.

Hyundai Kona Elektrikli

Geleceğin teknolojileri güvenliğiniz için bir araya geldi.

Yeni KONA Elektrik, Hyundai SmartSense Gelişmiş Sürüş Yardım Sistemleri ile en yeni güvenlik ve sürüş yardım özelliklerini kullanımınıza sunarak içinizin rahat olmasını sağlıyor.


5 yıl/100.000 km Hyundai Onarım Güvencesi.

Her Hyundai gibi, Yeni KONA Elektrik de mümkün olan en yüksek kalite standartlarıyla üretiliyor. Hayatın keyfini otomobiliniz için endişelenmeye gerek kalmadan çıkarabilmeniz için bu kaliteyi 5 yıl/100.000 km Onarım Güvencesi ile destekliyoruz. Ayrıca, yüksek performanslı lityum iyon polimer batarya için 8 yıl veya 160.000 km (hangisi önce gerçekleşirse) garanti sunuyoruz. Sektörün en iyi standart garantilerinden biri olan bu garanti sayesinde yola gönül rahatlığıyla çıkın.

Hyundai Kona Elektrikli