İyi Bir Dünya İçin Değişim Zamanı

VIDEOYU İZLE

IONIQ 5

ŞİMDİ 1.649.000 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM

IONIQ 5 ile elektrikli yaşamın keyfini sürün.

IONIQ 5’in yeni elektrikli araç platformu E-GMP, mobilite deneyimini yeniden tanımlama olanağı sağlıyor. Bu yeni dünyada her şey mümkün. IONIQ 5’i deneyimleyin.


Yaşayan Bir İç Mekan

140 mm’ye kadar geriye kaydırılabilen yenilikçi, hareketli bir merkez konsol.

Hyundai IONIQ 5

Çevre Dostu İç Tasarım

Çağımızın en çok talep gören konularından birini, çevre üzerindeki etkileri azaltarak daha yüksek eko-bilince ulaşan mobilite çözümleri oluşturuyor. Tasarımcılarımız bu beklentilere, IONIQ 5’te çevre dostu ve sürdürülebilir şekilde tedarik edilen malzemeler kullanarak karşılık verdi.

Hyundai IONIQ 5

Koltuklarda, keten tohumundan elde edilen bitki yağı ekstreleri ile boyanan ekolojik olarak işlenmiş deri kullanıldı.

Kabindeki diğer yumuşak döşemelerde ise şeker kamışı biyo-bileşenleri, yün ve poli-iplik gibi sürdürülebilir liflerden elde edilen tekstil ürünlerinin yanı sıra kullanılmış PET plastik şişelerin preslenmesiyle üretilen liflerden dokunmuş malzemeler kullanıldı.

Ön konsol, düğmeler, direksiyon ve kapı panelleri gibi yüzeyler, kolza bitkisinin çiçeklerinden ve mısırdan elde edilen yağlarla oluşturulmuş biyo içerikli bir poliüretan boya ile kaplandı.


Ultra Hızlı Şarj

IONIQ 5, ultra hızlı şarj istasyonlarında yalnızca 18 dakikada yüzde 10’dan yüzde 80 düzeyine şarj edilebiliyor. WLTP’ye göre, IONIQ 5 kullanıcılarının 100 km menzil kazanmak için aracı yalnızca beş dakika şarj etmeleri yeterli oluyor.

Hyundai IONIQ 5

Araç Güç Kaynağı (V2L)

V2L işlevi 3,6 kW’a kadar güç sağlayabiliyor. İkinci koltuk sırasının altında bulunan V2L bağlantı noktası, araç çalışır durumdayken etkinleştirilebiliyor. Bir diğer V2L bağlantı noktası ise aracın dış kısmına yerleştirilen şarj portu üzerinde bulunuyor. Müşteriler, bir dönüştürücü kullanarak yüksek güçlü elektrikli donanımı şarj edebiliyor. Dış bağlantı noktası, araç çalışır durumda değilken bile güç sağlayabiliyor.

Hyundai IONIQ 5