Şimdi Daha Etkileyici, Daha Özgür

VIDEOYU İZLE

Kona

ŞİMDİ 516.850 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ

Yeni KONA
Şimdi daha etkileyici, daha özgür.

Zarif tasarım güncellemeleriyle farklılaşan Yeni Hyundai KONA, hafif hibrit dizel ve turbo beslemeli benzinli motor seçeneklerine sahip geliştirilmiş güç aktarım sistemlerinin yanı sıra en son bağlantı ve konfor özellikleriyle da donatıldı.

Hyundai Kona

Sıradanlığa meydan oku.

Yeni KONA'nın şık ve zarif tasarımına ek olarak kendinden emin tarzı, onu sınıfındaki diğer SUV'lardan ayırıyor. Cesur ve yenilikçi tasarım dili, Yeni KONA'ya daha modern ve atletik bir görünüm kazandırırken aynı zamanda otomobilin güçlü SUV kimliğini de ortaya çıkarıyor. Otomobilin sportif görünümü, daha keskin gövde çizgileri, daha kusursuz ve daha uyumlu ön ızgara tasarımı ile vurgulanıyor.


Hyundai Kona

Geliştirilmiş sürücü sistemleriyle güvenliğiniz emin ellerde.

Artırılan ileri teknoloji Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri ile Yeni KONA, şimdi daha fazla güvenlik sunuyor. Tüm yolculuklarınızı keyifli bir şekilde yaşayabilirsiniz.


Dinamizmiyle etkileyen performans.

Yeni güç aktarma organları ve geliştirilmiş süspansiyon sistemi sayesinde daha pürüzsüz ve daha kontrollü bir sürüş deneyimi her yolculukta sizi bekliyor.

Hyundai Kona

5 Yıl 100.000 km Üretici Onarım Güvencesi

Tüm Hyundai’ler gibi, Yeni Hyundai KONA da en yüksek kalite standartlarında üretiliyor. Biz de otomobiliniz için endişelenmeden yolculukların keyfini çıkarabilmeniz adına, 5 Yıl ya da 100.000 km (hangisi önce dolarsa) seçeneğini Hyundai Üretici Onarım Güvencesi ile birlikte sunuyoruz.

Hyundai Kona