Geleceğe Yakışan İhtişam

VIDEOYU İZLE

Santa Fe

Fiyat listemiz güncellenmektedir.

SİZİ ARAYALIM

Yeni nesil hibrit teknolojisi.

SUV modelleri, onlara özel hibrit sistemler gerektirir. Bu nedenle Yeni Santa FE, optimum sürüş ve fren performansının yanı sıra yüksek yakıt verimliliği sağlamak için daha yüksek güç sunan özel bir hibrit sistemle donatıldı. Yeniden konumlandırılan batarya alanı sayesinde, ikinci sıra diz mesafesinde ve bagaj alanında daha fazla yer açılmasını sağlandı.

Yeni Hyundai Santa Fe

Geleceğe yakışan ihtişam.

O, bugünün seçenekleri beklentilerinizi karşılamadığında size, geleceği tüm ihtişamıyla sunmak için doğdu. Zamanın ötesinde tasarımı, hibrit teknolojisine sahip 1.6L turbo motoru ve ileri teknolojiye sahip donanımlarıyla Yeni SANTA FE Hibrit’te bugünün değil, geleceğin prestij anlayışını bulacaksınız.

Yeni Hyundai Santa Fe

Ayrıcalıkların yeni çağı.

Yeni SANTA FE Hibrit’in gözle görünen ve görünmeyen tüm detayları, size çağın ötesinde ayrıcalıklar sunmak için tasarlandı. Prestijin vücut bulduğu iddialı tasarım detayları, her türlü yaşam tarzına alan sağlayan geniş iç hacim ve her koşulda tüm yolcuların güvende kalmasını sağlayan ileri teknoloji güvenlik donanımları, Yeni SANTA FE Hibrit’i geleceğe ait kılan detaylardan sadece bazıları.

Yeni Hyundai Santa Fe

Her yönüyle etkileyici.

Yeni SANTA FE Hibrit, performansıyla yolda rakipsiz bir duruş sergilerken, sahip olduğu donanımlarla yolculuklarınızın her anından keyif almanızı sağlayarak, sizi mükemmel denge hissiyle tanıştırıyor.

Yeni Hyundai Santa Fe

İçinde olmak, konforu hissetmeye yeter.

Aileler için de titizlikle düşünülmüş özellikleriyle Yeni SANTE FE Hibrit, 7 yolcu koltuğu bulunan geniş iç mekânında tüm yolcular için üstün konfor sunmayı başarıyor. Orta konsolun yumuşak deri yüzeyi sürücü için mükemmel bir konfor sağlarken, özenle dizilmiş düğmeler sayısız işlevin kolaylıkla kontrol edilmesini mümkün kılıyor.

Yeni Hyundai Santa Fe