Geleceğe Yakışan İhtişam

VIDEOYU İZLE

Ustalıkla kullanılan akıllı teknoloji.

Bir otomobili güvenli kılan özelliklerin niceliği değil, niteliğidir. Bu yüzden Yeni SANTA FE Hibrit, güvenliğinizi sağlamak için günlük sürüş koşullarında karşımıza çıkan tehlikeleri akıllı bir şekilde en aza indirecek şekilde donatıldı.

Yeni Hyundai Santa Fe

Yeni Hyundai Santa Fe

Kör Nokta Çarpışma Önleme Sistemi (BCA)

Şerit değiştirirken veya paralel bir park yerinden çıkarken kör noktada çarpışma riski varsa, BCA sistemi bir uyarı verir ve çarpışmayı önlemek için aracı otomatik olarak kontrol eder.

Yeni Hyundai Santa Fe

Güvenli Çıkış Asistanı (SEA)

Güvenli Çıkış Asistanı (SEA), yolcu araçtan çıkmak için kapıyı açarken arkadan yaklaşan bir araç algıladığında uyarı verir. Bu gibi durumlarda çocuk güvenlik kilidini devre dışı bırakmaya çalışırsanız, SEA arka kapıları kapalı tutmak için komutunuzu geçersiz kılar.

Yeni Hyundai Santa Fe

Kör Nokta Görüntüleme Asistanı (BVM)

Bu sistem, aracın arka kör noktasının görüntülerini gösterge paneline yansıtır. Bu sayede şerit değiştirmek daha güvenli ve kolay bir hâle gelir.

Yeni Hyundai Santa Fe

Güvenli Elektrikli Cam


Yeni Gövde Platformu

Yeni SANTE FE Hibrit’te kullanılan yeni nesil gövde platformu sayesinde aracın iç hacmi genişlerken, dengesi en üst düzeye çıkarıldı. Yeni platform, yüksek dayanımlı çeliğin ve sıcak presleme tekniğinin yüksek oranda kullanımı sayesinde çarpışma güvenliği bakımından da önemli gelişmeler sunuyor.

Yeni Hyundai Santa Fe