Geleceğe Yakışan İhtişam

VIDEOYU İZLE

Herkesten önde olmanın hazzını yaşayın.

Yeni SANTA FE'nin güçlü performans özellikleri, etkileyici performans rakamlarının yanı sıra yol koşullarına bağlı olarak dinamik veya konforlu sürüş gibi farklı seçenekler sunuyor. Yeni SANTE FE Hibrit ayrıca farklı aile üyelerinin temel sürüş eğilimlerini otomatik olarak algılayarak, her sürücü için en uygun sürüş modunu sunuyor.

Yeni Hyundai Santa Fe

1.6 T-GDi turbo hibrit motor

Yeni SANTA Fe hibrit, 1.6 litre direkt püskürtmeli turbo T-GDI ‘Smartstream’ benzinli ve 44.2 kW elektrikli motorunun birlikte çalışması ile toplamda 230 PS güce çıkıyor. Elektrikli motor, 1.49 kWh kapasitesindeki lityum-iyon polimer bataryadan besleniyor. Üstelik 4x4 çekiş destek sistemi de standart.

Yeni Hyundai Santa Fe

Tüm yollara hazır doğdu.

Yeni Hyundai Santa Fe
Yeni Hyundai Santa Fe
Yeni Hyundai Santa Fe

Akıllı Bagaj Kapağı

Sürüş Modu Seçimi ve 4x4 Çekiş Destek Sistemi

Size en uygun sürüş modunu seçmek için düğmeyi döndürmeniz yeterli. Günlük sürüşler için COMFORT modunu, optimum yakıt verimliliği için ECO modunu, daha atik bir hızlanma için SPORT modunu veya en son sürüş şablonlarına göre vites geçişi aralıklarını otomatik olarak ayarlayan SMART modunu seçebilirsiniz. Sürüş koşulları zorlaştığında Kar, Çamur ve Kum modları farklı arazilerde optimum lastik çekişi sağlıyor.