Işığınla Fark Yarat

VIDEOYU İZLE

Tucson

ŞİMDİ 1.700.000 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ

Işığınla fark yarat.

Yeni TUCSON, otomotiv dünyasındaki değişimin habercisi. Sıradanlığı reddeden tasarımı ve modern hatlarıyla, sınıfındaki diğer araçlardan ayrışıyor. Dışarıdan bakıldığında etkileyici görünümüyle göze çarpan Yeni TUCSON, içinde oturanlar için ferah ve konforlu bir dünya sunuyor. O, üstün konfor özellikleri ve gelişmiş̧ sürüş̧ destek sistemleri gibi akıllı teknolojileriyle tüm yolculukları benzersiz kılıyor.

Yeni Tucson

Her açıdan fark yaratmak, işte böyle bir şey.

3 boyutlu parametrik hatlara sahip ön ızgarası ve elmas kesim detaylarıyla Yeni TUCSON, geleceğin tasarım anlayışına yön verirken, sıra dışı tasarımlardan hoşlananların kalbini fethediyor. Duygusal Sportiflik tasarım felsefesinin en son akıllı teknolojilerle vücut bulan hâli TUCSON, sadece dış değil, iç tasarımıyla da fark yaratıyor.

Yeni Tucson

Yeni Tucson

Dördüncü nesil TUCSON,
yeni nesil teknolojiler.

Sınıfında fark yaratan konfor ve güvenlik özellikleriyle yeni TUCSON, sınıfına yeni standartlar getiriyor. Bunu yaparken bir önceki neslinden aldığı mirası daha ileri taşıyor.


Sevmek için nedeniniz çok.

O, yenilikçi spor SUV tarzı, ferah ve geniş iç mekânı, yeni gelişmiş güvenliği ve konfor özellikleriyle sınıfının en iddialı aracı.

Yeni Tucson