Aşılamaz Denilen Rotalara Sürün

VIDEOYU İZLE

Tucson

Fiyat listemiz güncellenmektedir.

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ

Aşılamaz denilen rotalara sürün.

Modern bir SUV’den beklemeniz gereken güç ve teknoloji, Hyundai TUCSON’da yeterince var. Gelişmiş sürüş yardım sistemleri, yüksek tork üretebilen motorları ve konfora yönelik detayları ile aşılamaz denilen rotaları tek hamlede geçeceksiniz.

Hyundai Tucson

Hyundai Tucson

Akıcı, cesur, atletik.

Hyundai TUCSON, yenilikçi ve birbirini takip eden çizgileri ile akıcı bir tasarıma sahip. Geniş gövdesi ve altıgen ızgarası ise TUCSON’un atletik ve cesur yanını yansıtır.


Ferah bir yaşam alanına “Merhaba!” deyin.

Zarif döşemeler ile kaplı olan kabin ile TUCSON, lüksü yaşamanızı sağlar. “Yüzen ekran” olarak adlandırılan ve konsoldan ayrık gibi görünen tasarımı ile dijital bilgi ve eğlence ekranı gibi detaylar, sürücüye odaklanmıştır. Geniş baş, diz ve omuz mesafesi ise ferah bir yaşam alanına “Merhaba!” diyeceksiniz.

Hyundai Tucson

Hyundai Tucson

Tasarım ile gelen verimlilik ve konfor.

Hyundai TUCSON’un şık ve çarpıcı tasarımı ile yüksek aerodinamik kabiliyete sahiptir. Eğimli bir şekilde yükselen ön cam ve alçalarak spoyler’e kadar giden tavan ile TUCSON, oldukça düşük bir sürtünme katsayısına sahiptir ve rüzgârdan çok daha az etkilenir. Bu sayede hem yakıt tüketimi düşer hem de ses azaldığı için konfor artar.