Sportif, Güçlü ve Modern

VIDEOYU İZLE

Kona

ŞİMDİ 193.000 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

BİZE ULAŞIN TEST SÜRÜŞÜ

Sportif, güçlü ve modern.

Sportif görünüm, yüksek performanslı motorlar ve modern teknoloji. Hyundai KONA, tüm detayları ile hayatı özgürce yaşamanızı sağlar. Sportif görünümü ile dinamik bir imaj çizen KONA, güçlü ve yüksek performanslı motorlarını destekleyen modern teknolojileri ile güven verir.

Hyundai Kona

Hyundai Kona

Kendinize uygun bir otomobil için kolları sıvayın.

Kişisel tarzınıza uygun olarak KONA'nızı birçok farklı seçenek arasından oluşturun.Sunroof seçeneği, sportif görünümlü alaşımlı jantlar, iç renk seçenekleri ile uyumlu emniyet kemerleri ve bir çok dış renk seçeneği sayesinde tarzınızı gösterin. Sıradanlığa meydan okuyun.


Alışılmışın dışına çıkma vakti geldi.

Sokakta binlercesini görebileceğiniz klasik otomobil kalıplarından kurtulun. Hyundai KONA tüm bakışları üzerinde toplayan cesur tasarımı ile güçlü bir imaja sahip. Gündüz farları ile far grubunun ayrıldığı ön tasarım, KONA’yı rakiplerinden ayırır.

Hyundai Kona

Hyundai Kona
Hyundai Kona

Hyundai Kona

Özgürlüğün tadını çıkarın.

7” dokunmatik bilgi ve eğlence ekranına sahip olan KONA, Apple CarPlay* ya da Android Auto** bağlantısı ile Spotify’dan özgürce müzik dinleyip WhatsApp’tan gelen mesajlara cevap vermenizi sağlar. Aracınıza telefonunuzu bağlayıp internetle gelen özgür dünyanın keyfini çıkarmak için arkanıza yaslanmanız yeterli.

* Apple CarPlay, Apple Inc.’ın ürünüdür.

** Android Auto, Google Inc.'ın ürünüdür..