Sportif ve Modern Tasarım

VIDEOYU İZLE

i20

Fiyat listemiz güncellenmektedir.

BİZE ULAŞIN TEST SÜRÜŞÜ

Şehrin tüm sokaklarını büyüleyen göz alıcı tasarım.

Çizgi formuna sahip LED farları ve geniş altıgen ızgarası ile şehrin meraklı gözleri, Hyundai i20’nin üzerinde. Yüksek teknolojisi, konforu ve tarzınızı yansıtmanızı sağlayacak özelleştirme seçenekleri ile karşınızda, Hyundai’nin medarı iftiharı i20!

Hyundai i20

Hyundai i20

Yola farklı bir bakış açısı katar.

Etkileyici LED Entegre Projeksiyon Tip Farları hem gece hem gündüz çalışır ve yolu rahatça görmenize yardımcı olur. i20, farları sayesinde çevresinde olup bitenlerden her zaman haberdar.


DNA’sında zarafet var.

Hyundai i20’nin DNA’sında yer alan ve yıllardan beri sürdürdüğü zarafet, geniş altıgen radyatör ızgarası ve ön sis farları ile perçinlenir. Ayrıca sis farlarının verdiği keskin ışık, en zor şartların bile üstesinden gelmenizi sağlar.

Hyundai i20

Hyundai i20

Şehrin dikkatini üzerinde toplar.

Bagaj kapağı ile entegre olan arka far grubunun iç içe geçmiş tasarımı, i20’nin dinamik hatlarını tamamlar ve güçlü bir imaj çizmesini sağlar. Kısacası arka far grubu ile i20, tüm ilgiyi ve dikkati üzerinde toplar.


Gökyüzüne açılır.

Açılabilir panoramik cam tavan ile i20’nin kabini hem bol oksijenli hem de ışıl ışıl. Hyundai i20, gökyüzüne açılan tavanı ile adeta 5 pencereli bir araç.

Hyundai i20

Hyundai i20

60/40 katlanabilen arka koltuklar ile tüm yükünüzü çeker.

Sınıfının en geniş bagaj seçeneklerinden birine sahip olan i20, 60/40 katlanabilen arka koltukları sayesinde tüm yükü sırtlar ve istediğiniz kadar alışveriş yapmanıza olanak tanır.


Arkanıza yaslanıp gaza basın.

Sürücü odaklı kokpiti ile i20, yoldan gözünüzü ayırmadan hareket etmenizi sağlar. Dizayn sayesinde tuşlara ulaşmak ve araç içi fonksiyonları kontrol etmek oldukça kolay. Kısacası tek yapmanız gereken şey, arkanıza yaslanıp gaza basmak.

Hyundai i20

Hyundai i20

Yüksek teknoloji ile gelen güven.

Hyundai i20, yaptığınız tüm hareketleri takip eder ve güvenliğiniz için düzenli olarak sizi bilgilendirir. Şerit Takip Asistanı (LKAS ), sinyal vermeden şeritten çıkmanız durumunda sizi uyarır.


Lastik Basınç Uyarı Sistemi (TPMS)

Hyundai i20, yaptığınız tüm hareketleri takip eder ve güvenliğiniz için düzenli olarak sizi bilgilendirir. Lastik Basınç Uyarı Sistemi (TPMS) lastik basıncı düştüğü zaman sizi uyarır.

Hyundai i20