Heyecanı Yeniden Keşfet

VIDEOYU İZLE

Akıllı teknolojilerin merkezine yolculuk.

Son teknoloji güvenlik, bağlantı ve konfor donanımlarıyla, yolculuğunuzun her anında sizin yanınızda olan mükemmel bir sistem geliştirdik. Daha iyi bir sürüş deneyimi sunmak için teknolojinin tüm olanaklarını kullandık.


Yeni Hyundai i20

Şık Dijital Gösterge Bilgi Ekranı

Şık yatay ibreler, gösterge paneline sıra dışı bir görünüm kazandırırken, ön göğüs kısmının tasarımını da açığa çıkarıyor.


Üç sürüş modu rengi

Seçtiğiniz sürüş moduna göre dijital paneldeki renk ve grafikler değişecektir. Burada görülen mavi, Normal modu; yeşil, Eco modu; turuncu, Sport modu temsil eder.

Yeni Hyundai i20

Yeni Hyundai i20

10,25” Sesli ve Görüntülü Navigasyon Ekranı.

10,25” dokunmatik ekran; yeni i20‘nin özelliklerine, eğlence ve bilgilendirme sistemine, navigasyon sistemine ve akıllı telefon uygulamalarına kolay erişim sağlar.


Dört kollu, sportif direksiyon simidi.

Sportif direksiyon simidinde bulunan geçiş kontrolleri sayesinde, yeni i20’nin tüm sürüş ve bağlantı donanımları daima elinizin altında.

Yeni Hyundai i20

Yeni Hyundai i20

İç dünyanız sizi yansıtmalı.

Daha geniş alan, daha büyük konfor. İçindeki rahatlık hayatınıza yansıyacak. Tüm koltuklarda sunduğu daha fazla omuz mesafesi ve arka koltuklarda sunduğu daha fazla bacak mesafesiyle sınıfının en iyi iç hacmine sahip olan yeni Hyundai i20’nin tasarımcıları, tüm yolcular için konforlu bir iç mekân tasarladı. Ferah ve modern bir iç dünya yaratmak için birçok yenilikçi, estetik ve teknik çözüm geliştirildi.

Yeni Hyundai i20

Yeni Hyundai i20

Siyah, Gri Dikişli

Zamansız klasik: sade ancak şık bir iç mekanı tercih edenler için mükemmel bir seçim sunuyor.

Yeni Hyundai i20

Siyah, Bej Dikişli

Yeni i20 Siyah ve bej renkli dikiş detayları ile, sportif kimliğini içeride de görünür kılıyor.