Ona sahip olmak büyük şans.

Yeni Tucson

ŞİMDİ 1.820.000 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ

Yeni TUCSON senin için var.

Hayat karşına ne çıkarırsa çıkarsın, yeni TUCSON senin yanında. Teknolojiyi yansıtan modern görünümü, yeniden tasarlanan iç mekânı ve ileri düzey akıllı teknolojisi, onu tüm maceraların için mükemmel bir yol arkadaşı haline getiriyor. Elbette hayatın ne getireceği öngörülemez; ama şanslısın, yeni TUCSON sahibisin.

Yeni Tucson

Dış Tasarım

Yol koşullarına otomatik olarak uyum sağlayan ve karşıdan gelen sürücülerin gözlerini almadan uzun far kullanımını kesintisiz hale getiren Akıllı Ön Aydınlatma Sistemi (IFS) teknolojisiyle en iyi aydınlatma ve sürüş konforunun keyfini çıkar.

Yeni Tucson

Yeni Tucson

İç Mekan

Geniş ve pratik, yeni zarif iç mekân, her sürüşü unutulmaz bir yolculuğa dönüştürmek için çok sayıda gelişmiş akıllı teknolojiyi kusursuz bir şekilde barındırıyor.


Yeni direksiyon tasarımı.

Optimum kavramaya ve ergonomik olarak konumlandırılmış kumandalara sahip yeni üç kollu direksiyon, hem büyük bir konfor sağlıyor hem de kokpite şık bir hava katıyor.

Yeni Tucson

Özellikler

Bağlantı ve konforda üst seviye.

En güncel bağlantı ve konfor özelliklerini mükemmel bir şekilde bir araya getiren yeni TUCSON, ileri düzey akıllı teknoloji özellikleriyle etkilemeye devam ediyor.


Panoramik kavisli ekran.

12,3” dijital gösterge paneli ve 12,3” merkezi bilgi-eğlence sistemine ait dokunmatik ekranı kapsayan yeni şık kavisli yapısıyla gelişmiş görüşün ve zarifliğin keyfini çıkar.

Yeni Tucson

Yeni Tucson

Isıtma ve soğutma özelliğine sahip koltuklar.

Yazın serin, kışın sıcak. Sürücü ve ön yolcu için ısıtmalı ve soğutmalı koltuklar, arka yolcular için de ısıtmalı koltuklar konforu bir üst seviyeye taşıyor.


Akıllı elektrikli bagaj.

1Yükleme kolaylığının keyfini çıkar. Sistem akıllı anahtarı 3 saniye süreyle algıladığında bagaj kapağı otomatik olarak açılıyor. Dahası, açılma yüksekliğini farklı kademelerde ayarlayabilirsin.

Yeni Tucson

Güvenlik

Yeni Tucson

Kör Nokta Görüntüleme Ekranı (BVM).

Sol arka ve sağ arka bölgenin görüntüsünü doğrudan görüş alanında, dijital gösterge ekranında görebilirsin. Kameralar şerit değişiklikleri sırasında sinyal ile aktif hale geliyor.


360º Çevre Görüş Ekranı.

Park ve manevralar için mükemmel çözüm. Çevre Görüş Ekranı, dar alanlarda manevra yapmayı kolay ve güvenli hale getirmek üzere araç çevresinde 360 derece görüş imkânı sağlıyor.

Yeni Tucson