Sınırsız Yaşa.

Yeni Kona

ŞİMDİ 1.399.000 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ

Daha büyük, daha cesur ve daha dinamik

Fütüristik yeni görünümü, dinamik hatları ve tüm maceralarınızı sınırsız yaşamanızı sağlayan daha geniş bir yaşam alanıyla bu cesur, üst sınıf SUV; size sınıfındaki en geniş motor seçeneklerini ve en son akıllı teknolojiyi sunuyor. Size ve hayatınıza en uygun KONA’yı bulun.

Hyundai Kona

Sınırsız yaşamanız için daha fazla alan.

Yeni KONA’yı tasarlarken ezber bozan bir hamleyle önce yeni KONA’nın elektrikli modelini geliştirdik. Yenilikçi otomotiv anlayışıyla şekillenen bu göz alıcı tasarımı her modelde görebilmenizi sağladık. Her açıdan şık ve etkileyici duran yeni KONA’nın sade ve çarpıcı ön tasarımı ve aerodinamik akıcı çizgilerinde fütüristik stili vurguladık. Şimdi daha büyük ve daha cesur olan KONA, güçlü ikonik tasarım kimliğini ileri taşıyan ve sınıfının sınırlarını aşan etkileyici boyutlarıyla daha büyük bir SUV’a dönüştü.


Fark yaratan özgün tasarım.

Sade ve özgün ön tasarım, yeni KONA’nın dinamik görünümünü pekiştiren kendine has ön ve arka LED imzası ile vurgulanıyor.

Hyundai Kona

Hyundai Yeni Kona

Sınırları aşan bir ferahlık..

Maksimum yaşam alanı sunmak için geçirdiği değişim KONA’yı daha geniş ve daha uzun bir modele dönüştürdü. Bu sayede yeni KONA, ikinci sırada oturan yolculara da geniş bacak ve omuz mesafesi sunabildi.


Sınırsız yaşamanız için her şeyi düşündük.

Hyundai’nin Smart Sense Gelişmiş Sürüş Asistan Sistemlerini ve Yeni KONA’nın güvenlik özelliklerini keşfedin.

Hyundai Yeni Kona