Büyük Yaşa

Yeni i10

ŞİMDİ 835.000 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ

Büyüklük, fark yaratmakta.

Hayatı büyük yaşamak istiyorsanız fark yaratmanız gerek. Tıpkı yeni i10 gibi. Yenilenen tasarım detayları ve yepyeni teknoloji donanımlarıyla bu akıllı şehir otomobili, hayatı kendi kurallarınıza göre yaşayabilmeniz için gereken her şeyi sunuyor.

Hyundai i10

Küçük alanlar ve büyük anlar için kusursuz.

Şehrin sokakları bazen kalabalıklaşabilir. Dar dönüşlerle ve küçük park alanlarıyla karşılaştığınızda bu akıllı şehir otomobilinin yenilenen manevra kabiliyetine hayran kalacaksınız. Yalnızca 3,67 metre olan uzunluğu ve 1,68 metre genişliğiyle yeni i10, kompakt bir dış tasarımı ferah bir iç tasarımla buluşturuyor. Hayatınızda büyük bir fark yaratmanızı sağlayacak esnekliği sunuyor.

Hyundai i10

Dinamik ve stil sahibi.

Akıcı çizgileri ve keskin detaylarıyla i10'un yenilenmiş tasarımı; sportif duruşu, yeni jantları ve göz alıcı yeni LED aydınlatma düzeni ile fark yaratıyor.

Hyundai i10

Fark yaratan teknolojiye sahip bağlantı seçenekleri.

Tamamen dijital yeni gösterge grubundaki 8 inç dokunmatik ekran ile sunulan kablosuz Apple CarPlay™ ve Android Auto™ ile yolların keyfini çıkarın.

Hyundai i10

Yollarda daha fazla güvenlik, daha büyük keyif.

Yeni i10’da, gelişmiş sürücü asistan sistemimiz Hyundai Smart Sense de dahil olmak üzere, sınıfındaki en kapsamlı aktif güvenlik teknolojilerinden biri yer alıyor.


Hyundai i10

Cesur tasarımın yeni yorumu.

Tüm akıcı çizgileri ve detaylarındaki güçlü kontrastıyla i10’un dinamik görünümü, farkını ilk anda ortaya koyar. Yeni i10’un önünde, geniş siyah ızgaraya entegre edilen yeni LED Gündüz Farları sportif görünüme katkı sağlar. Kabinin içinde ise yeni atmosferik aydınlatma, yeni tamamen dijital gösterge grubu ve en son multimedya teknolojisi sizi sade ve modern bir görünümle karşılar.


Kesintisiz bağlantının keyfini sürün.

8 inç ekranla sunulan Apple CarPlay ve Android Auto gibi özellikler her zaman bağlantıda kalmanızı sağlar.

Hyundai i10

Hyundai i10

Kapsamlı aktif güvenlik teknolojisi.

Gelişmiş sürücü asistan sistemimiz olan Hyundai Smart Sense ile yeni i10, sınıfındaki en kapsamlı aktif güvenlik teknoloji paketlerinden birini sunar.

5 yıl veya 100.000 km Hyundai Onarım Güvencesi

Her Hyundai gibi i10 da Hyundai’nin üstün kalite anlayışıyla, özenle üretildi. Bu anlayışı; yollarda otomobiliniz konusunda kaygılanmadan, hayatta sevdiğiniz şeylerin keyfini çıkarmaya devam etmeniz için 5 yıl veya 100.000 km Hyundai Onarım Güvencesi ile destekliyoruz. Sektördeki en iyi standart garanti ile yollarda fark yaratmaya devam ediyoruz.

Hyundai i10