Tucson
TEKNOLOJİ VE TASARIMIN MÜKEMMEL UYUMU

Tucson, özgün sürüş dinamikleri ile fark yaratan stili bir araya getiriyor.

DİNAMİK VE AKICI TASARIM

Dinamik, akıcı yüzeyler, ayrıştırılmış hatlar ve dengeli oranlar ile cesur ve atletik bir görüntü sağlandı.

 

Tamamiyle atletik

Hyundai’nin imzası olan altıgen ızgara ve ayırt edici yatay tasarım elementleri, geniş ve sportif bir duruşu vurguluyor.

 

Cesur, güvenli ve sportif

Etkileyici led arka farlar, cesur, güvenli ve sportif bir duruşu vurguluyor.

 

Aerodinamik tasarım

Tucson’un tasarımı elbette sadece gösteriş için değil! Düşürülmüş hava sürtünme katsayısı ve aracın geniş duruşu, yüksek hızlarda aracın stabilitesini sağlar. Ön tampon kenarı, A-sütunun azaltılan kıvrımı, arka spoyler yan kenarları ve gövde altının aerodinamik optimizasyonu ile özel iyileştirmeler sağlandı.

 

Akıllı ve pratik

Akıllı anahtar üç saniye boyunca yakınlarda algılandığında, akıllı bagaj kapağı otomatik olarak açılır, böylece ağır ya da hacimli eşyalar Tucson’a kolay bir şekilde yüklenebilir. Değişken yükleme alanları arka koltukların 60:40 oranında katlanması ile hızlı bir şekilde yeniden şekillendirilebilir.

 

Yolcu güvenliğinde yeni bir standart
 

Tucson, bütün yolcuların genel güvenliğini sağlamak için yüksek dayanımlı malzemeler ile akıllı güvenlik teknolojisini bir araya getirir. Yolcu bölümleri, sıcak presleme süreci ile oluşturulan Geliştirilmiş Yüksek Mukavemetli Çelik’ten (AHSS) meydana gelir. Aktif güvenlik özellikleri AEB, LKAS ve BSD içerir.

7-ileri DCT ile yeni 1.6 T-GDI motor
 

Yüksek performans, hızlı vites geçişleri ve daha iyi yakıt ekonomisi. Yeni 1.6 T-GDI motor ile Hyundai’nin yeni 7 ileri Çift Kavramalı Aktarma sistemi (DCT) ile birleştirilmesinin sonucu.

Sadece belirli motor tiplerinde mevcuttur.

Renk Seçenekleri