Accent Blue
Kristal netliğinde süpervizyon

Süpervizyon gösterge paneli, yuvarlak devir göstergesi ve hız göstergesi, beyaz ve mavi arka aydınlatması ile optimum netlik ve okunurluk sunuyor. Araç bilgilerini hem görsel hem de sesli olarak sunan bu gösterge akıllı fonksiyonelliği sportif şıklık ile birleştiriyor.

Yol bilgisayarı

Yerleşik bir bilgisayar size yolculuk süresi ve depoda kalan yakıt ile gidilecek mesafe gibi sürüşle ilgili önemli bilgiler verir. Ayrıca daha ekonomik bir sürüş için size yardımcı olan ECO Sürüş göstergesi de bu bilgisayardadır.

 

Herkesi düşünen tam otomatik klima

Opsiyon olarak sunulan tam otomatik klima sürücü ve yolcunun ayrı klima ayarları ile seyahat etmesine olanak sağlar. Tek yapmanız gereken istenilen sıcaklık seviyesini ayarlamak ve gerisini sisteme bırakmak; sistem araç içinde bulunan herkesin konforlu bir biçimde yolculuk yapmasını sağlayacaktır.

 

Elektrik Destekli Direksiyon

Araç motorundan bağımsız çalışan elektrik motoru sayesinde, aracın değişen hızına göre motordan aldığı direksiyon desteğini artırır veya azaltır. Direksiyona destek veren elektrik motoru, aracın motorundan bağımsız çalıştığı için, hidrolik sistemlere göre daha iyi yakıt ekonomisi sağlanmasına yardımcı olur.

Müzik Sistemi Kontrol Düğmeleri

Sürücü, direksiyon üzerindeki düğmeler ile müzik sistemini kontrol edebilir.

 

iPhone, iPod ve USB girişi

Ön konsolda bulunan USB girişi sayesinde iPhone / iPod ve MP3 çalarınızı veya diğer bir taşınabilir multimedya aygıtınızı bağlayabilir ve aracın stereo sisteminden kendi müziklerinizi çalabilirsiniz. Seyahat halindeyken takın ve oynatın.

iPod, Apple Inc.'in ticari markasıdır.

 

Navigasyon Ekranı

iPhone, iPod uyumlu, CD, MP3, DVD çalar, Bluetooth ve RDS'li radyo özelliklerine sahip Accent Blue'nun yeni müzik sistemi sayesinde artık hayat çok rahat.

Navigasyonlu Müzik Sistemi

Opsiyonel olarak sunulan navigasyonlu Müzik Sistemi ile artık bilgi edinmek, eğlenmek sadece bir dokunuş mesafesinde. 6 inç dokunmatik ekrana sahip navigasyon menüsünden gitmek istediğiniz noktayı seçin, gerisini Accent Blue'ya bırakın.

Müzik sistemi

Radyo, CD, MP3, USB ve AUX özellikli ses sisteminde üstün ses kalitesi için 4 hoparlör ve 2 tweeter (opsiyonel) bulunuyor.

Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit

Accent Blue'da uzaktan kumandalı merkezi kilit ile aracınızı tek dokunuşla kilitleyip açabilir, bagaj kapağı kilidini uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz.